לאחר שנים של מסעות וטיולים שבהן למד, ראה, טעם והתמלא בהשראה, פתח השף משה בדישי את

פאפאסאן – בר - אסיאתי החדש בגבעתיים.

בפאפאסן מביא מידי יום השף לידי ביטוי את רזי הבישול שלמד בארצות המזרח הרחוק, משולבים עם הזיכרונות, הטעמים, הריחות וחומרי הגלם המיוחדים, שיעוררו גם בכם געגוע עז לאסיה הרחוקה, או לכל הפחות יגרמו לכם לרצות לבקר בה אם טרם עשיתם זאת.

תפריט המנות בפאפאסאן נגיש ומחולק על פי טכניקות בישול שונות. ניתן למצוא בו מנות קלאסיות שמקורם בתאילנד כמו סלט "סום טאם" - סלט פאפיה בוסר לצד "סמוסה" שהיא כיסון הודי פריך במילוי תפו״א ותבלינים, שעוטפים את כל הפה בטעם אקזוטי מהביס הראשון.  מנות נוספות המופיעות בתפריט הן "חלפיניו פורי" - טרטר מוסר ים ברוטב חלפניו ,טוביקו, ועשבים טריים בלחם פורי הודי, כרובית טנדורי - כרובית צלויה בתבלינים הודים ,קארי צהוב וחלב קוקוס ורוטי אפוי במקום.

בפאפסאן גם תימצאו את בר הסושי העשיר והיצירתי בגבעתיים וסביבתה, המבוסס על נתחי דגים טריים בלבד, חומרי גלם משובחים וטכניקות יצירתיות. הסושי שלנו מגיע עם רטבים, וסאבי, ג׳ינג׳ר מוחמץ ואזהרה מפני התמכרות.

 להשלמת חווית הביקור המסעיר בשווקי אסיה, נבנה בפאפאסן גם תפריט קוקטיילים ייחודי, אשר מוגש לצד מבחר בירות, שפע יינות, סאקה ושיכר שזיפים אשר מזוהים עם ארצות המזרח הרחוק. 

 מדי שבוע אנחנו מקיימים ערבים מיוחדים ומעניקים הטבות משתלמות ללקוחות האהובים שלנו - אז כדאי לכם לעקוב אחרינו בפייסבוק ובאינסטגרם.

אתם יכולים להזמין את המנות הנהדרות שלנו גם במשלוח, אבל בהחלט כדאי גם להגיע אלינו בקרוב, כדי שתוכלו ליהנות מכל המכלול שפאפאסאן מציעה לכם – אוכל אסייתי אותנטי באווירה אורבנית שמחה ושירות מפנק.